به گزارش شبکۀ تلویزیونی المسیره، یگان توپخانه‌ای ارتش یمن مواضع نیروهای سعودی در پایگاه‌های رأس الدخان ، المنتزه و الکرس را هدف حمله قراردادند.

در پی حملات نیروهای ارتش یمن، انفجارهای مهیبی در انبارهای تسلیحاتی نظامیان عربستان در نزدیکی مرکز المجازع در غرب کوه قیس در منطقۀ جیزان روی داد.

در حملۀ نیروهای ارتش و انصارالله به دو مقر نیروهای سعودی در پایگاه‌های نظامی سمنه و عفره شماری از آنان به هلاکت رسیده  و مجروح شدند.

تک‌تیراندازهای ارتش یمن نیز ۶ تن از نظامیان سعودی را در منطقۀ نجران به هلاکت رساندند. ۳ نظامی عربستان نیز در پایگاه نظامی شجع کشته شدند. ساعاتی قبل از آن نیز سه نظامی سعودی دیگر در پایگاه نظامی طلعه هدف گلوله تک‌تیراندازهای ارتش قرار گرفتند.

این گزارش افزود شماری از مزدوران عبد ربه منصور هادی، رئیس‌جمهور مستعفی یمن، نیز در حملات موشکی ارتش  یمن به محل تجمع آن‌ها در نزدیکی گذرگاه مرزی خضراء در منطقۀ نجران به هلاکت رسیدند.

از سوی دیگر جنگنده‌های سعودی بخش رازح در استان صعده در شمال یمن و بخش نهم در استان صنعا را به‌دفعات بمباران کردند.

ائتلاف تحت امر عربستان حملات هوایی خود را از فروردین ۱۳۹۴ باهدف تضعیف جنبش مردمی انصارالله یمن، به این کشور فقیر عربی آغاز کرده است. در این جنگ تاکنون حدود بیش از ۱۱ هزار و ۴۰۰ یمنی که بیشترشان غیرنظامی بودند، کشته‌شده‌اند.

عربستان در طول ماه‌ها حملات هوایی، به‌دفعات مدارس، بیمارستان‎ها، مناطق مسکونی، جاده‌ها، بازارها و اردوگاه‌های پناه‌جویان را بمباران و بعضاً از تسلیحات ممنوعه همچون بمب‌های خوشه‌ای استفاده کرده است.